Twój początek terapii w Senso Senso

Rozpoczęcie terapii w Senso Senso jest proste - wystarczy porozmawiać. Z nami zdiagnozujesz obszar trudności, z jakim zmagasz się Ty lub twoje dziecko i we współpracy z profesjonalnie wybranymi specjalistami rozpoczniemy indywidualnie dopasowany program terapeutyczny.

Terapia krok po kroku

Zebranie wywiadu

Każde spotkanie zaczyna się od rozmowy, której celem jest zebranie informacji niezbędnych do prawidłowego ustalenia źródła trudności, obszaru do pracy oraz rodzaju terapii.

W przypadku dzieci i osób przed 16 rokiem życia, na pierwsze spotkanie z terapeutą zostajesz zaproszony tylko Ty, jako rodzic lub opiekun. Zebranie wywiadu potrwa 1,5 h.

Nawiązanie kontaktu terapeutycznego

Nawiązujesz kontakt terapeutyczny, którego podstawą jest z jednej strony profesjonalizm terapeuty a z drugiej Twoja gotowość na przyjęcie pomocy.

Nasi terapeuci wiedzą, jak ważny jest Twój komfort podczas terapii w każdym jej aspekcie. Możesz liczyć na warunki pełne zaufania i akceptacji, bez oceniania czy uprzedzeń.

Wyznaczenie celów do realizacji

Terapeuta wspiera Cię w zdefiniowaniu celów najistotniejszych i najbardziej potrzebnych dla Ciebie lub Twojego dziecka. Cel do pracy wyznaczamy wspólnie, w oparciu o naszą wiedzę oraz Twoje oczekiwania.

Cele są istotne dla wyboru metody, przebiegu terapii i Twojej późniejszej ewaluacji całego procesu.

Przedstawienie ścieżki terapii

W oparciu o wszystkie dotychczasowe etapy, specjalista przedstawia Ci Twoją indywidualną ścieżkę terapeutyczną, dostosowaną do zaistniałych trudności, oczekiwań, potrzeb i możliwości. 

Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zadawać pytania!

Proces terapeutyczny

Nasze umiejętności oraz Twoja praca tworzą indywidualny proces terapeutyczny, dostosowany do Twoich celów, potrzeb i możliwości.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Jeżeli nie widzisz na naszej stronie odpowiedzi na swoje pytania pisz śmiało! Odpowiemy lub oddzwonimy.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.