O nas

W Senso Senso wierzymy w rozwój. Rozwój w życiu osobistym, funkcjonowaniu w grupie rówieśników, w szkole czy w rodzinie.

Wierzymy również, że dużo łatwiej o taki rozwój, korzystając z profesjonalnej i życzliwej pomocy :)

Dlatego – opierając się o naszą wiedzę i doświadczenia – stworzyliśmy Senso Senso, którego misją jest pomaganie w rozwoju prowadzącym do poprawy jakości życia.

Rozumiemy, przy tym, że o niektóre zmiany jest trudno, a ich dokonanie wymaga wieloaspektowego działania. Dlatego w jednym miejscu zebraliśmy skuteczne i różnorodne techniki terapeutyczne oraz specjalistów wielu dziedzin.

Misja Senso Senso

Naszą misją jest kompleksowo wspierać pacjentów w wydobywaniu ich potencjału oraz osobistym rozwoju.

Malwina Szymańska - założycielka Senso Senso

Nasz zespół

Tworzymy zespół profesjonalistów, a przede wszystkim praktyków, nastawionych na pomoc przy różnego rodzaju trudnościach doświadczanych przez dzieci, młodzież oraz dorosłych. 

Naszym celem jest zaproponowanie najskuteczniejszej ścieżki terapii, która będzie dostosowana do oczekiwań, potrzeb oraz możliwości naszych pacjentów; aby jak najskuteczniej wspierać ich unikalny potencjał i poprawić jakość życia.

Dołącz do zespołu
Senso Senso

Szukamy specjalistów którzy mają podobne wartości, dbają o własny rozwój oraz kreatywnie podchodzą do własnego warsztatu pracy. Dołącz do nas!

Poradnia

Senso Senso to nowoczesna przestrzeń kompleksowej terapii i rozwoju.

Wszystko - Galeria

Nasze wieloaspektowe podejście do terapii odzwierciedla różnorodność naszego centrum. 

Senso Senso to nie tylko komfortowe i przytulne gabinety diagnostyczne i terapeutyczne. To także przestrzeń do pracy logopedycznej i pedagogicznej. Wyposażona we wszelkie pomoce dydaktyczne, które uczynią zajęcia skutecznymi i ciekawymi.

Dysponujemy nowoczesną Salą do Integracji Sensorycznej (terapii SI), gdzie przy wielkiej dbałości o szczegóły i bezpieczeństwo stworzyliśmy także miejsce  atrakcyjne pod względem wizualnym zachęcające do udziału w zajęciach.

Nowatorskie podejście do wspierania rozwoju to przede wszystkim certyfikowana Sala Doświadczania Świata (Snoezelen), gdzie zgromadziliśmy najnowocześniejszy sprzęt niespotykany w innych placówkach komercyjnych w Warszawie, do pogłębionej terapii Integracji Sensorycznej.

Senso Senso to także sala do zajęć rozwojowych dla dzieci i rodziców. Przytulna przestrzeń zajęć grupowych wyposażona w  rewelacyjne narzędzia terapeutyczne do zabaw grupowych i scenariuszowych.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.