Klub Młodych Mam

W Klubie Młodych Mam zajmujemy się różnorodnymi aktywnościami, które pomagają nam wzajemnie się wspierać, uczyć i rozwijać. Dostarczamy praktycznej wiedzy, pozwalamy na wymianę cennych doświadczeń, omawiamy zagadnienia dotyczące rozwoju Twojego dziecka, ale także Twojego poczucia w macierzyństwie. Nasze spotkania są zróżnicowane i dostosowane do potrzeb członkiń. Klub Młodych Mam to coś więcej, niż tylko grupa wsparcia, to społeczność, która jest z Tobą na każdym etapie Twojej podróży do macierzyństwa i w jego trakcie.
Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej rodziny!

Klub Młodych Mam w Senso Senso

Klub Młodych Mam w Senso Senso to spotkania grupowe, na które serdecznie zapraszamy Cię razem z Twoim maluszkiem. Możemy Cię zapewnić, że stworzymy atmosferę, w której będziesz mogła otwarcie porozmawiać o swoich lękach, sukcesach i wyzwaniach związanych z macierzyństwem.

Senso Senso zapewnia komfortową przestrzeń dla Ciebie i Twojego dziecka, w której będziesz mogła się zrelaksować, wymieniać doświadczenia i nawiązywać kontakty z innymi mami.

Spotkania w Senso Senso to także cykle warsztatowe ze specjalistami, z których możesz czerpać przydatną w życiu codziennym wiedzę. Od nauki o zdrowym odżywianiu dla matki i dziecka, przez szkolenia z pierwszej pomocy, aż po warsztaty związane z położnictwem — wszystko, co jest istotne dla Twojego dobrobytu i rozwoju Twojego dziecka.

Klub młodych mam to nie tylko spotkania ze specjalistami. Oprócz wymiany doświadczeń i zdobywania wiedzy, w naszym klubie znajdziesz również czas na relaks i zabawę. Organizujemy różne eventy, takie jak wspólne wyjścia do parku, pikniki, czy warsztaty artystyczne dla Ciebie i Twojego malucha.

Pamiętaj, że nasz klub jest otwarty na sugestie i pomysły członkiń. Jesteśmy tu, aby wspierać siebie nawzajem i tworzyć społeczność, która pomaga nam wszystkim rosnąć jako matki i kobiety.

Ważne informacje:

Kiedy: Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godzinie 11:00

Jak długo: zajęcia trwają 50 minut

Cena: 80 zł / osoba

(zajęcia można realizować w ramach wykupionego karnetu na zajęcia rozwijające z dopłatą 20 zł)

Grupy: Klub Młodych Mam jest koncepcją grupy otwartej, co oznacza, że w każdym momencie może nastąpić dowolna rotacja członkiń.

Poznaj naszą prowadzącą

Magda Koman - Szymanik

Muzyk, instruktor zajęć rozwijających, muzykoterapeuta

Dysponujemy:

  • zapleczem praktycznej wiedzy specjalistów różnych dziedzin pedagogiczno-psychologicznych
  • wieloma technikami terapeutycznymi, które zawsze dobieramy indywidualnie do Państwa potrzeb
  • przytulną przestrzenią do pracy gdzie pacjenci czują się swobodnie i komfortowo
  • zajęciami indywidualnymi, treningami oraz warsztatami, które korzystnie wspierają Państwa indywidualną pracę

Czym jest Klub Młodych Mam?

Klub Młodych Mam to często spotykane pojęcie - dotyczy grupy, która jest organizowana dla nowych lub przyszłych mam. W naszym odczuciu to niezwykle cenna i potrzebna inicjatywa, aby młode kobiety, których świat aktualnie koncentruje się na macierzyństwie, miały swoją przestrzeń na tworzenie relacji, wymianę doświadczeń, wsparcie emocjonalne, a także pozyskiwanie wartościowej i merytorycznej wiedzy.

Niektóre spotkania mogą mieć charakter formalny i być prowadzone przez specjalistów, takich jak położne, dietetycy, pediatrzy czy psycholodzy. Inne mogą mieć luźniejszą formę, skupiać się na budowaniu relacji między młodymi mamami, dzieleniu się radami i doświadczeniami, a nawet organizowaniu wspólnych wyjść czy zabaw dla dzieci.

Po co?

Klub młodych mam to przede wszystkim wieloaspektowe wsparcie Ciebie jako mamy, ale także jako osoby. Pomimo różnorodności form, głównym celem takich klubów jest edukacja i zaopiekowanie emocjonalne młodych matek w tej wyjątkowej, ale często pełnej wyzwań fazie życia. Uczestnicząc w takich spotkaniach, kobiety mogą poczuć, że nie są same, co jest bardzo ważne dla ich dobrostanu emocjonalnego. Poprzez cykle różnorodnych tematycznie warsztatów młode mamy uczą się jak troszczyć się o swoje dziecko, ale także o siebie samą.

Oto kilka przykładów tego, co robimy na zajęciach:

Spotkania dyskusyjne 

Zbieramy się razem, aby porozmawiać o wyzwaniach związanych z macierzyństwem, podzielić się swoimi doświadczeniami i dać sobie nawzajem wsparcie.

Warsztaty i seminaria 

Prowadzimy regularne warsztaty i seminaria z ekspertami na tematy związane z macierzyństwem, zdrowiem, żywieniem, wychowaniem dzieci i wiele innych. Mogą to być spotkania z położnymi, pediatrami, psychologami czy dietetykami.

Zajęcia dla dzieci 

Organizujemy różnorodne zajęcia dla dzieci, takie jak warsztaty plastyczne, muzyczne czy ruchowe. Są to świetne okazje do integracji maluchów i rozwijania ich umiejętności społecznych.

Wspólne ćwiczenia i relaks 

W ramach naszego klubu organizujemy również sesje jogi dla matek i dzieci, zajęcia fitness dla młodych mam czy warsztaty z medytacji i mindfulness, które pomagają radzić sobie ze stresem i zachować równowagę psychiczną.

Zajęcia w Senso Senso odbywają się na przestrzennej (50m2) klimatyzowanej Sali, wyposażonej w ogrzewanie podłogowe, aby zapewnić pełen komfort naszym uczestnikom. Sala jest całkowicie bezpieczna dla najmłodszych, poprzez zastosowanie wysokiej klasy materiałów w postaci antypoślizgowej podłogi winylowej, luster akrylowych oraz siedzisk i dywanów z tworzyw bezpiecznych dla dzieci. W Senso Senso wierzymy, że przestrzeń ma wspierać Twój rozwój, dlatego duży nacisk kładziemy na estetykę wszystkich pomieszczeń. Stonowane kolory, wyciszenie poszczególnych przestrzeni oraz zastosowanie naturalnych materiałów pozwala się zrelaksować i chroni przed nadmiarem bodźców.

Poznaj centrum Senso Senso w Warszawie

Wszystko - Galeria

Masz pytanie? Napisz do nas!

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.